W środę 20 grudnia 2023 w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Po śniadaniu udaliśmy się na jasełka, które przygotowała dla wszystkich przedszkolaków, grupa “Biedronek” wraz z Panią Pauliną. Starszaki spisały się na medal, wprawiając nas w świąteczny nastrój, poprzez przywołanie historii narodzin Jezusa. Po jasełkach każda grupa udał się do swoich sal, w których pod […]

W środę 20 grudnia 2023 w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Po śniadaniu udaliśmy się na jasełka, które przygotowała dla wszystkich przedszkolaków, grupa “Biedronek” wraz z Panią Pauliną. Starszaki spisały się na medal, wprawiając nas w świąteczny nastrój, poprzez przywołanie historii narodzin Jezusa.

Po jasełkach każda grupa udał się do swoich sal, w których pod choinkami czekały prezenty dla dzieci, natomiast na korytarzach słychać było dźwięk dzwonka. Okazało się że w czasie kiedy dzieci oglądały przedstawienie, Gwiazdor zawitał w nasze progi, zostawił prezenty, a następnie kiedy już przedszkolaki wróciły na do sal, każdemu z osobna wręczył prezent.

Po wizycie naszego wyjątkowego gościa, każda grupa najpierw podzieliła się opłatkiem, a następnie usiadła do wigilijnego obiadu.

Dziękujemy naszym pomocnym Elfom, które zatroszczyły się o prezenty dla dzieci.

Pobierz Zdjęcia

 

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu