Wtorek, 9 stycznia minął w przedszkolu pod znakiem szalonego tańca i ćwiczeń, czyli zumby. Pełna energii, dobrego humoru i uśmiechu, ciocia Beata już od wejścia zyskała sympatię przedszkolaków. Muzyczne hity od razu przyciągnęły dzieci (i nie tylko) do tańca, w myśl że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Dzieci śpiewały, tańczyły, śmiały się – po prosu […]

Wtorek, 9 stycznia minął w przedszkolu pod znakiem szalonego tańca i ćwiczeń, czyli zumby. Pełna energii, dobrego humoru i uśmiechu, ciocia Beata już od wejścia zyskała sympatię przedszkolaków.

Muzyczne hity od razu przyciągnęły dzieci (i nie tylko) do tańca, w myśl że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Dzieci śpiewały, tańczyły, śmiały się – po prosu się bawiły. Pół godziny treningu upłynęło w atmosferze zabawy, radości i nadziei, że niedługo będzie powtórka. Całe szczęście,  zumba w naszym „puchatkowym”  przedszkolu to zajęcia cykliczne i następne odbędą się już 16.01.2024.

Trzeba przyznać, że ten typ aktywności szczególnie przypadł dzieciom (i ciociom również) do gustu i nawiązanie współpracy z ciocią Beatką to strzał w dziesiątkę.

Pobierz Zdjęcia

 

Ułatwienia dostępu