W sobotę 23 września Pani Jesień odwiedziła nasze przedszkole, jednak nikogo w nim nie zastała, bo jak wiadomo, dzieci mają weekend wolny. Żeby jednak milusińskim nie było przykro, zostawiła w każdej sali list, by dzieci mogły ją powitać jak tylko wrócą, czyli dzisiaj 25 września. Jesień w liście zostawiła wskazówki dla dzieci co mają wykonać, […]

W sobotę 23 września Pani Jesień odwiedziła nasze przedszkole, jednak nikogo w nim nie zastała, bo jak wiadomo, dzieci mają weekend wolny. Żeby jednak milusińskim nie było przykro, zostawiła w każdej sali list, by dzieci mogły ją powitać jak tylko wrócą, czyli dzisiaj 25 września.

Jesień w liście zostawiła wskazówki dla dzieci co mają wykonać, a o pomoc poprosiła Panie wychowawczynie. Jednym z zadań było odszukanie darów jesieni, schowanych na placu zabaw i stworzenie kącika jesiennego. Oprócz tego dzieci mogły zagrać w jesienne bingo czy wykonać pracę plastyczną pod tytułem „Jesień jest z nami”.

Kolejna pora roku zagościła zatem u nas na dobre, oby jak najdłużej z taką piękną pogodą dotrzymywała nam towarzystwa w codziennym odkrywaniu nowych rzeczy.

Pobierz Zdjęcia

 

 

Ułatwienia dostępu