Ach! Co to był za dzień! W piątek 22.09.2023r. hucznie świętowaliśmy najważniejszy dla dzieci dzień w całym roku, czyli Dzień Przedszkolaka! Już o 9.00 udaliśmy się na plac zabaw, gdzie odbywały się wszystkie atrakcje. Plac przystrojony został dziesiątkami kolorowych balonów. Panie przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji. Było malowanie twarzy, bańki mydlane, malowanie na folii, zabawy […]

Ach! Co to był za dzień!

W piątek 22.09.2023r. hucznie świętowaliśmy najważniejszy dla dzieci dzień w całym roku, czyli Dzień Przedszkolaka! Już o 9.00 udaliśmy się na plac zabaw, gdzie odbywały się wszystkie atrakcje. Plac przystrojony został dziesiątkami kolorowych balonów.

Panie przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji. Było malowanie twarzy, bańki mydlane, malowanie na folii, zabawy z chustą animacyjną czy limbo, tańce hulańce oraz zawody sportowe. Każde dziecko mogło wybrać co chce w danej chwili robić i z jakiej atrakcji skorzystać. Zabawa trwała aż do obiadu, jednak w międzyczasie dzieci udały się na małą niespodziankę, jaką były strzelające lody.

Gdy wszyscy powrócili na swoje sale, na dywanach czekał na dzieci kolejny prezent a w nim m.in. różne piłeczki i woreczki, które przydadzą się zarówno do zajęć, jak i do zabawy.

Dzieci były niesamowicie szczęśliwe i uśmiechnięte, może nawet trochę zmęczone po całym dniu atrakcji, jednak jesteśmy przekonani, że zapamiętają ten dzień na długo.

Za niespodzianki i prezenty bardzo dziękujemy.

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu