Z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu, który przypadał 6 kwietnia, nasze przedszkolaki spędziły dwa intensywne dni, przepełnione ruchem i ćwiczeniami fizycznymi. W poniedziałek 08.04.2024 grupy Biedronek i Motylków udały się autobusem do Ośrodka Sportu i Rekreacji w   Wągrowcu, gdzie miały okazję zobaczyć i wypróbować wielkie boisko, halę sportową i kort tenisowy. Następnie każdy mógł sprawdzić swoje […]

Z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu, który przypadał 6 kwietnia, nasze przedszkolaki spędziły dwa intensywne dni, przepełnione ruchem i ćwiczeniami fizycznymi.

W poniedziałek 08.04.2024 grupy Biedronek i Motylków udały się autobusem do Ośrodka Sportu i Rekreacji w   Wągrowcu, gdzie miały okazję zobaczyć i wypróbować wielkie boisko, halę sportową i kort tenisowy. Następnie każdy mógł sprawdzić swoje możliwości sportowe, biegając po bieżni czy rozgrywając mecz. W tym czasie grupy młodsze, uczestniczyły w torze przeszkód, zorganizowanym na placu zabaw. Niektórym przedszkolakom tak się spodobało, że przechodzili tor po kilka razy!

Natomiast we wtorek 9 kwietnia, odwiedził nas trener Artur z Akademii Piłkarskiej Reissa. Każda grupa uczestniczyła w indywidualnych zajęciach piłkarskich, podczas których każde dziecko miało okazję poobcować z piłką do nogi, a także aktywnie spędzić poranek.

To były dwa dni pełne intensywnego wysiłku, który może przerodzi się w prawdziwe pasje i wyrosną z naszych przedszkolaków profesjonalni sportowcy!

 

Pobierz Zdjęcia

 

 

Ułatwienia dostępu