W piątek 12 kwietnia 2024 obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Czekolady. Rada Rodziców tego dnia sprawiła dzieciom fontannę do czekolady, a do tego przepyszne truskawki, banany, pianki, chrupki i wiele innych smakołyków. Dzieci były zachwycone, a czekolada słodko oklejała ich buzie. Tak jak Tygrysek z Kubusia Puchatka lubi najbardziej brykać, tak nasze przedszkolaki najbardziej lubią […]

W piątek 12 kwietnia 2024 obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Czekolady. Rada Rodziców tego dnia sprawiła dzieciom fontannę do czekolady, a do tego przepyszne truskawki, banany, pianki, chrupki i wiele innych smakołyków.

Dzieci były zachwycone, a czekolada słodko oklejała ich buzie. Tak jak Tygrysek z Kubusia Puchatka lubi najbardziej brykać, tak nasze przedszkolaki najbardziej lubią czekoladę! Nie zabrakło także trochę wiedzy na temat tego skąd pochodzi czekolada, a także tworzenia własnych mini czekoladek. To był pyszny dzień!

Dodatkowo Rada Rodziców zorganizowała tego dnia “Czekoladowe stoisko sprzedażowe”, gdzie sprzedawane były boxy z ciastami przygotowanymi przez Rodziców. Boxy rozeszły się błyskawicznie z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy za zaangażowanie!

Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za przygotowanie tego dnia.

Pobierz Zdjęcia

 

Ułatwienia dostępu