W dniach 22 i 23 stycznia 2024 w naszym przedszkolu świętowaliśmy „Dzień Babci i Dziadka”. Przedszkolaki pod okiem Pań, pilnie przygotowywały się do tych szczególnych występów. Każdy wnuczek przygotował dla swoich dziadków, drobny upominek z okazji ich święta. Uroczystość rozpoczęły życzenia od pani Dyrektor, a następnie każda grupa wystąpiła z przygotowanymi wierszykami i piosenkami specjalnie […]

W dniach 22 i 23 stycznia 2024 w naszym przedszkolu świętowaliśmy „Dzień Babci i Dziadka”. Przedszkolaki pod okiem Pań, pilnie przygotowywały się do tych szczególnych występów. Każdy wnuczek przygotował dla swoich dziadków, drobny upominek z okazji ich święta.

Uroczystość rozpoczęły życzenia od pani Dyrektor, a następnie każda grupa wystąpiła z przygotowanymi wierszykami i piosenkami specjalnie na ten dzień. Grupa “Biedronki” dodatkowo zaprezentowała dla dziadków „Jasełka”. Po występach dzieci wręczyły dziadkom przygotowane upominki.

Na zakończenie świętowania goście zostali zaproszeni na mały poczęstunek. Dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich wnucząt i miło spędzili czas.

Pobierz Zdjęcia

 

Ułatwienia dostępu