Karnawał to czas tańców, zabawy i radości. Z tej okazji w czwartek 25.01.2024 w naszym przedszkolu został zorganizowany bal przebierańców. Dzieci tego dnia mogły choć na chwilę, stać się tym kim chcą. Dlatego tego dnia, w naszym przedszkolu trudno było spotkać dzieci, było za to pełno wróżek, księżniczek, spidermanów, superbohaterów, syrenek, policjantów i wiele innych […]

Karnawał to czas tańców, zabawy i radości. Z tej okazji w czwartek 25.01.2024 w naszym przedszkolu został zorganizowany bal przebierańców.

Dzieci tego dnia mogły choć na chwilę, stać się tym kim chcą. Dlatego tego dnia, w naszym przedszkolu trudno było spotkać dzieci, było za to pełno wróżek, księżniczek, spidermanów, superbohaterów, syrenek, policjantów i wiele innych wspaniałych postaci!

Po śniadaniu wszystkie grupy zgromadziły się w przystrojonej szatni, gdzie nasz animator przygotował dla dzieci, wspaniałą podróż przez Stumilowy Las, której celem było dotarcie do zamku. Podczas naszej podróży, dzieci uczestniczyły w różnych grach i zawodach. Przedszkolaki wyszalały się za wszystkie czasy i uśmiech nie schodził z ich twarzy do końca dnia.

W czasie trwania naszej zabawy, dzieci miały także robione pamiątkowe zdjęcia portretowe oraz grupowe.

Pobierz Zdjęcia

 

Ułatwienia dostępu