W piątek 15 grudnia, zaraz po śniadaniu, grupa „Motylki” zaprosiła pozostałe przedszkolaki do wysłuchania i obejrzenia przedstawienia pod tytułem “Witaj Zimo”. Występ rozpoczęła rezolutna Zosia słowami: “Zima wkrótce nadejdzie, ale co to będzie, co to będzie…”. No właśnie, czyżby tylko zimno, ciemno, mrozy, a może też zabawa i swawole? Dokładnie! Dzieci przy wesołej muzyce pokazały, […]

W piątek 15 grudnia, zaraz po śniadaniu, grupa „Motylki” zaprosiła pozostałe przedszkolaki do wysłuchania i obejrzenia przedstawienia pod tytułem “Witaj Zimo”.

Występ rozpoczęła rezolutna Zosia słowami: “Zima wkrótce nadejdzie, ale co to będzie, co to będzie…”. No właśnie, czyżby tylko zimno, ciemno, mrozy, a może też zabawa i swawole? Dokładnie!

Dzieci przy wesołej muzyce pokazały, że zima to radosny czas, choć ostatnio wcale nie biały, mimo wszystko wspaniały. Nie zabrakło też muzyki poważniejszej, wprowadzającej w nastrój nieco nostalgiczny, poważniejszy, ten zimny. Dzieci z dużym zaangażowaniem mówiły wiersze, śpiewały i tańczyły chcąc umilić czas widowni, która nagrodziła nasze „Motylki” gromkimi brawami. Piękna dekoracja i talent dzieci sprawiły, że do przedszkola zaproszono rodziców, aby również mogli obejrzeć ten występ – w poniedziałek 18 grudnia w komplecie zjawili się na miejscu, podziwiając swoje pociechy.

A już niebawem najstarsza grupa „Biedronki” pokaże inny aspekt zimy – Jasełka. Będzie magicznie i na pewno całe osiedle usłyszy te cudowne głosy „biedronkowych” artystów.

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu