W środę, 27.03.2024 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Odświętnie ubrane dzieci z radością zasiadły do świątecznego stołu pełnego smakołyków. Następnie przedszkolaki z grupy „Motylki” zaprosiły kolegów, koleżanki, Panią Dyrektor i panie nauczycielki, a także przedstawicieli Rady Rodziców do obejrzenia i wysłuchania krótkiego przedstawienia pod tytułem ”Już Wielkanoc, Wielkanoc…”. W jego trakcie mieliśmy […]

W środę, 27.03.2024 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Odświętnie ubrane dzieci z radością zasiadły do świątecznego stołu pełnego smakołyków.

Następnie przedszkolaki z grupy „Motylki” zaprosiły kolegów, koleżanki, Panią Dyrektor i panie nauczycielki, a także przedstawicieli Rady Rodziców do obejrzenia i wysłuchania krótkiego przedstawienia pod tytułem ”Już Wielkanoc, Wielkanoc…”. W jego trakcie mieliśmy okazję zobaczyć taniec do muzyki klasycznej Beethovena , wysłuchać piosenki o Wielkanocy, dzieci składały nam życzenia a także zaśpiewały przyśpiewkę o wielkanocnych tradycjach.

Po występie „Motylków”, pani Ania zadawała zagadki, a na koniec wszyscy wspólnie wykonali wesołą animację zatytułowaną ”Małe, duże jajo kurze”. Śmiechu było co nie miara. Dzieci rozchodziły się do sal, tymczasem na placu zabaw czekały już ukryte niespodzianki dla każdego zucha.

Roześmiane dzieci poszukiwały pudełek z upominkami dla swojej grupy, a po chwili na plac dotarł także sprawca całego zamieszania – Wielkanocny Zając. Tak mu się spodobało w Chatce Puchatka, że razem z dziećmi tańczył, śpiewał, bawił się, była nawet sesja fotograficzna. Po powrocie do przedszkola, w każdej sali już „pyszniła” się dostojna, lukrowana baba wielkanocna, a potem pyszny żurek i jajko.

Teraz pozostaje już tylko złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, spokoju, miłości i radości każdego dnia oraz tak, jak mówił jeden z „Motylków” na występach: „mokrego ubrania w dniu wielkiego lania” .

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu