grupa "Rybki"W skład naszej drużyny wchodzi 10 dziewczynek i 14 chłopców.

Dzieci już od samego początku bez problemów zaaklimatyzowały się w nowym przedszkolu i grupie. Chętnie uczęszczają do przedszkola i złapały świetny kontakt ze swoimi kolegami. Są ciekawe, otwarte i bardzo aktywnie spędzają czas w naszym „akwarium”, zwanym również salą. Czują się tam jak ryba w wodzie!
Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, wizytami na placu zabaw i zajęciami edukacyjnymi. Nasze „Rybki”doskonale radzą sobie z zadaniami stawianymi przez Panią, wycinają, kleją, układają. Wspólnie uczą się i przestrzegają zasad obowiązujących w naszej drużynie. Rozwijają swoje umiejętności współpracy, a także starają się być samodzielni i koleżeńscy. Przez cały dzień uśmiechy nie schodzą im z twarzy!
Nasza drużyna jest zgrana i ciekawa nowych rzeczy, dlatego w zdobywaniu nowych umiejętności i poszerzaniu wiedzy, pomogą nam zadania z pakietu „Drużyna marzeń”.

Jednak przedszkole to nie tylko nauka i zadania, to także wycieczki, obchody świąt, muzyka i wiele innych. Mamy zaplanowanych dużo interesujących wydarzeń, wyjść i odwiedzin. Można wiec powiedzieć, że będzie się działo!

Ułatwienia dostępu