grupa "Żabki"

Grupa „Żabki”, skupiająca dzieci w wieku od dwóch i pół roku do trzech lat, powstała w Przedszkolu Publicznym nr 5 im. Chatka Puchatka w Wągrowcu w styczniu bieżącego roku. Mimo że maluchy są jeszcze świeże w przedszkolnych realiach, to już teraz w tej dynamicznej grupie kwitnie radość i pozytywna energia.

Nasze najmłodsze przedszkolaki są pełne ciekawości świata, co sprawia, że codziennie jest dla nich nową przygodą. Choć dopiero niedawno zaczęły swoją przedszkolną podróż, to pod czujnym okiem cioci Gizeli i cioci Weroniki rozwijają swoje umiejętności poprzez zabawę i eksplorację.

Codziennie pełni entuzjazmu, przedszkolaki uczestniczą w różnorodnych zajęciach dydaktycznych, dostosowanych do ich wieku i poziomu rozwoju. Zabawy ruchowe i edukacyjne, kształtowanie umiejętności manualnych przy klockach czy nauka pierwszych słów piosenki to tylko niektóre elementy fascynującej podróży po edukacji.

Przywiązanie do zasad panujących w grupie jest tu równie ważne co radość ze wspólnych zabaw. Maluchy, jak prawdziwi przedszkolacy, przestrzegają kodeksu przedszkolaka, uczą się szacunku i współpracy, co kształtuje zdrowe relacje między nimi.

Dbamy o to, by grupa „Żabek” była nie tylko miejscem nauki, ale także radości, ciekawości świata i pierwszych przyjaźni. To miejsce, gdzie małe serca rozwijają się pod skrzydłami troskliwych nauczycieli, a każdy dzień to nowa przygoda w świecie edukacyjnych odkryć.

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu