Nasze przedszkole bierze udział w konkursie, gdzie główną nagrodą jest darmowy pokaz baniek mydlanych. Bardzo byśmy chcieli aby to właśnie nasze przedszkolaki mogły zobaczyć taki pokaz. Jak na razie prowadzimy, ale żeby mieć pewność że uda nam się zająć pierwsze miejsce, potrzebujemy Państwa pomocy. Poproście rodzine, znajomych, współpracowników, wszystkich którzy mają Facebooka! Zadanie jest proste: […]

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie, gdzie główną nagrodą jest darmowy pokaz baniek mydlanych. Bardzo byśmy chcieli aby to właśnie nasze przedszkolaki mogły zobaczyć taki pokaz. Jak na razie prowadzimy, ale żeby mieć pewność że uda nam się zająć pierwsze miejsce, potrzebujemy Państwa pomocy. Poproście rodzine, znajomych, współpracowników, wszystkich którzy mają Facebooka!

Zadanie jest proste: należy wejść w podany link https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02LjKeGX65Ny3nzHonuztbUfR1hqDUgP4UkMP4WSaM6weMzSkBpndntQLYVJM5ZtUul&id=100063885466522&sfnsn=mo odszukać komentarz Pani Mileny Sobolewskiej i dodać do niego reakcje. To tyle, to takie proste i szybkie, a może sprawić dużo radości naszym przedszkolakom.

Zatem.. do dzieła! Ruszamy!

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu