W dniu 23.10.2023 nasi milusińscy oficjalnie zostali pełnoprawnymi przedszkolakami! W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Każda z grup przygotowała krótki występ. Były skoczne piosenki, wierszyki, muzyka klasyczna a nawet reinterpretacja piosenki „Live Is Life “, innymi słowy działo się! Dzieci stanęły na wysokości zadania i swoimi występami pokazały że są gotowe by […]

W dniu 23.10.2023 nasi milusińscy oficjalnie zostali pełnoprawnymi przedszkolakami!

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Każda z grup przygotowała krótki występ. Były skoczne piosenki, wierszyki, muzyka klasyczna a nawet reinterpretacja piosenki „Live Is Life “, innymi słowy działo się!

Dzieci stanęły na wysokości zadania i swoimi występami pokazały że są gotowe by zostać pełnoprawnymi przedszkolakami!

Po występach nadszedł czas na pasowanie, Pani Dyrektor czyniła honory i dużą kredką pasowała przedszkolaki, natomiast Wychowawczynie wręczały dzieciom pamiątkowe dyplomy.

Nie zabrakło też drobnych upominków, które zostały przygotowane i wręczone przez reprezentantów rodziców.

Na sam koniec wjechała słodka niespodzianka.. wielki tort z wizerunkiem Kubusia Puchatka! Była prawdziwa uczta, a dzieci zajadały słodki poczęstunek ze smakiem.

Podsumowując pragniemy z całego serca podziękować wszystkim rodzicom, za przygotowanie prezentów, pełne zaangażowanie i pomoc.

Dziękujemy!

Pobierz Zdjęcia

 

Ułatwienia dostępu