W piątek 08.03, tak jak przypada w kalendarzu, świętowaliśmy Dzień Kobiet. W naszym przedszkolu każda mała kobietka i nasze Panie obchodziły swoje święto. We wszystkich grupach w ramach zajęć, zostały przygotowane różne aktywności, gry i zabawy, aby uczcić to święto. Było spa, był salon kosmetyczny, czerwony dywan dla wszystkich pięknych dziewczynek i wiele innych zabaw. […]

W piątek 08.03, tak jak przypada w kalendarzu, świętowaliśmy Dzień Kobiet. W naszym przedszkolu każda mała kobietka i nasze Panie obchodziły swoje święto. We wszystkich grupach w ramach zajęć, zostały przygotowane różne aktywności, gry i zabawy, aby uczcić to święto.

Było spa, był salon kosmetyczny, czerwony dywan dla wszystkich pięknych dziewczynek i wiele innych zabaw. Każda dziewczynka mogła poczuć się wyjątkowa, ponieważ chłopcy stanęli na wysokości zadania i tego dnia traktowali dziewczynki z jeszcze większym szacunkiem niż codziennie. Każda młoda kobietka otrzymała prezent z okazji swojego święta, ale i chłopcy dostali małą niespodziankę.

Dziękujemy Radzie Rodziców za upominki dla dzieci i Pań.

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu