We wtorek 31.10.2023 obchodziliśmy w przedszkolu „Dzień Dyni” Nasze przedszkolaki świętowanie zaczęły od przebrania się w kolor dyni, a niektóre dzieci przebrały się wręcz za prawdziwe dynie. Tego dnia dynia była królową. Pokazała się w wielu postaciach: warzywa, zupy, dżemu czy dziwnych stworków. Nie obyło się tego dnia od wielu zabaw z dynią w roli […]

We wtorek 31.10.2023 obchodziliśmy w przedszkolu „Dzień Dyni”

Nasze przedszkolaki świętowanie zaczęły od przebrania się w kolor dyni, a niektóre dzieci przebrały się wręcz za prawdziwe dynie. Tego dnia dynia była królową. Pokazała się w wielu postaciach: warzywa, zupy, dżemu czy dziwnych stworków.

Nie obyło się tego dnia od wielu zabaw z dynią w roli głównej. Były wyścigi rzędów czy zabawy masą wykonaną z dyni. Jedne dzieci ozdabiały przyniesione dynie w sali, natomiast inne wykonały ozdoby już w domu z rodzicami, a specjalna komisja wybrała tą najbardziej niezwykłą, nagradzając wszystkich za ich ciężką pracę. W przerwie atrakcji i świętowania, na dzieci czekał poczęstunek: domowy dżem dyniowy, bagietki i galaretka.

Nasi wspaniali rodzice, którzy zawsze nas wspierają na wieku płaszczyznach i tym razem nie zawiedli, oprócz poczęstunku podarowali dzieciom gipsowe dynie, które dzieci z pasją malowały oraz dyniowe piniaty wypełnione cukierkami.

Zabawy było co nie miara! Dzieci wychodziły z przedszkola z uśmiechem od ucha do ucha!

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu