W dniu 27.05 2024  dzieci z grupy “Motylki” i “Biedronki” udały się na wycieczkę do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu. Dzieci powitał oraz oprowadził po urzędzie Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Wicestarosta Jerzy Springer. W tym dniu obchodzony był Dzień Samorządowca i z tej okazji dzieci złożyły życzenia oraz wręczyła drobny upominek. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć […]

W dniu 27.05 2024  dzieci z grupy “Motylki” i “Biedronki” udały się na wycieczkę do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu. Dzieci powitał oraz oprowadził po urzędzie Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Wicestarosta Jerzy Springer.

W tym dniu obchodzony był Dzień Samorządowca i z tej okazji dzieci złożyły życzenia oraz wręczyła drobny upominek. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć gabinety starostów, gabinet przewodniczącej rady powiatu, biuro rady, sale posiedzeń zarządu oraz sale sesyjną.

Na zakończenie dzieci dostały słodkie niespodzianki oraz drobne upominki. Kto wie, może w przyszłości któreś z dzieci obejmie stanowisko w urzędzie.

Tekst – mgr Paulina Karalus

Pobierz Zdjęcia

 

Ułatwienia dostępu