We wtorek 30 kwietnia 2024 w naszym przedszkolu dzieci z grypy “Rybki” i “Pszczółki” przygotowały dla pozostałych przedszkolaków i pracowników przedszkola, uroczyste przedstawienie z okazji świąt majowych. Dzieci swoimi wierszykami i piosenkami, przypomniały o symbolach narodowych i patriotycznej postawie każdego, nawet małego Polaka. Nie zabrakło powiewania biało-czerwonych flag i odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Po uroczystości przedszkolaki […]

We wtorek 30 kwietnia 2024 w naszym przedszkolu dzieci z grypy “Rybki” i “Pszczółki” przygotowały dla pozostałych przedszkolaków i pracowników przedszkola, uroczyste przedstawienie z okazji świąt majowych.

Dzieci swoimi wierszykami i piosenkami, przypomniały o symbolach narodowych i patriotycznej postawie każdego, nawet małego Polaka. Nie zabrakło powiewania biało-czerwonych flag i odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Po uroczystości przedszkolaki obejrzały film edukacyjny pod tytułem “Polak Mały” by utrwalić informacje i poznać historię symboli narodowych. Następnie każda grupa rozeszła się do swoich sal, gdzie wykonali patriotyczne prace plastyczne.

Nasze przedszkolaki wykazały się ogromną wiedzą dotyczącą Polski, symboli narodowych a także świąt majowych.

Pobierz Zdjęcia

 

Ułatwienia dostępu