Międzynarodowy Dzień Pizzy w kalendarzu przypada 9 lutego, z tej okazji nasze przedszkolaki już od poniedziałku uczestniczyły w zajęciach kulinarnych w wągrowieckiej pizzerii „Tanzo”. W poniedziałek w odwiedziny udały się “Pszczółki” i “Motylki”, we wtorek “Biedronki”, a grupy “Żabki” i “Rybki” w środę. W pizzerii dzieci miały okazję w grupach przygotować własnoręcznie pizzę. Wśród dzieci, […]

Międzynarodowy Dzień Pizzy w kalendarzu przypada 9 lutego, z tej okazji nasze przedszkolaki już od poniedziałku uczestniczyły w zajęciach kulinarnych w wągrowieckiej pizzerii „Tanzo”.

W poniedziałek w odwiedziny udały się “Pszczółki” i “Motylki”, we wtorek “Biedronki”, a grupy “Żabki” i “Rybki” w środę. W pizzerii dzieci miały okazję w grupach przygotować własnoręcznie pizzę. Wśród dzieci, zdecydowanie dominowała serowa pizza! Następnie wszystkie pizze trafiły do pieca, a przedszkolaki mogły chwilkę odpocząć. Gdy już wszystkie były wypieczone, każde dziecko mogło zjeść ze smakiem, taką pizzę na którą miało ochotę i popić soczkiem. Przedszkolaki były zachwycone i wróciły najedzone do przedszkola!

Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie zajęć dla dzieci.

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu