W piątek 10.05.2024 dzieci z grupy “Biedronki” wzięły udział w wągrowieckim Marszu Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Wydarzenie miało miejsce z okazji Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną a jego celem było zwrócenie uwagi na skalę problemów z którymi borykają się osoby z niepełnosprawnościami. Marsz wystartował spod wągrowieckiego […]

W piątek 10.05.2024 dzieci z grupy “Biedronki” wzięły udział w wągrowieckim Marszu Godności Osób z Niepełnosprawnościami.

Wydarzenie miało miejsce z okazji Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną a jego celem było zwrócenie uwagi na skalę problemów z którymi borykają się osoby z niepełnosprawnościami.

Marsz wystartował spod wągrowieckiego Ratusza, ulicą Kościuszki na teren pola kempingowego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie odbył się piknik integracyjny oraz występy artystyczne.

Pobierz Zdjęcia

 

Ułatwienia dostępu