W dniu 18 stycznia przypada dzień Kubusia Puchatka, jest to dla naszego przedszkola szczególne święto, ponieważ nosimy imię “Chatka Puchatka”. W związku z tym, tego dnia hucznie obchodziliśmy święto najbardziej znanego misia i swoje własne. Po śniadaniu dzieci uczestniczyły w przedstawieniu pod tytułem “Sobą bądź”, przygotowanym przez pracowników przedszkola. Następnie dzieci rozeszły się do sali, […]

W dniu 18 stycznia przypada dzień Kubusia Puchatka, jest to dla naszego przedszkola szczególne święto, ponieważ nosimy imię “Chatka Puchatka”. W związku z tym, tego dnia hucznie obchodziliśmy święto najbardziej znanego misia i swoje własne. Po śniadaniu dzieci uczestniczyły w przedstawieniu pod tytułem “Sobą bądź”, przygotowanym przez pracowników przedszkola.

Następnie dzieci rozeszły się do sali, gdzie na każdą grupę czekał ich własny “kubusiowy tort”.  Nasze przedszkolaki z apetytem zjadły swoje kawałki, by potem udać się na animacje prowadzone przez Panią Beatę z grupy BiT.

Dzieci pełne energii, z entuzjazmem uczestniczyły w zabawach. Tego dnia, tańców i śmiechu dzieci, było co nie miara! Zapamiętamy ten dzień na długo!

Dziękujemy Rodzicom za słodki poczęstunek i przygotowane atrakcje!

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu