Dzień 13.10.2023 to pamiętna data dla naszego przedszkola. Tego dnia świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, czyli swoje święto miały wszystkie Nasze Panie. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały swoje pierwsze (ale na pewno nie ostatnie) występy w przedszkolu. Były wierszyki, piosenki i życzenia. Dzieci spisały się na medal, a Panie z łezką w oku wysłuchały i obejrzały […]

Dzień 13.10.2023 to pamiętna data dla naszego przedszkola. Tego dnia świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, czyli swoje święto miały wszystkie Nasze Panie. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały swoje pierwsze (ale na pewno nie ostatnie) występy w przedszkolu. Były wierszyki, piosenki i życzenia. Dzieci spisały się na medal, a Panie z łezką w oku wysłuchały i obejrzały występy.

Po występach na dzieci czekał słodki poczęstunek, a mówiąc o słodkim poczęstunku, należy wspomnieć że z okazji swojego święta Panie otrzymały od Przewodniczącej Rady Rodziców i wszystkich rodziców, miodowe upominki, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu