W poniedziałek 26 lutego w kalendarzu przypada Dzień Dinozaura, z tej okazji w naszym przedszkolu został zorganizowany bal z udziałem DJ Luca, który nasze przedszkole wygrało w konkursie na Facebooku. Przedszkolaki przebrane w kolory dinozaurów, bawiły się do największych dziecięcych hitów, ale i nie tylko. Dzień Dinozaura rozpoczął także tydzień “Prehistorycznego świata” w naszym przedszkolu, […]

W poniedziałek 26 lutego w kalendarzu przypada Dzień Dinozaura, z tej okazji w naszym przedszkolu został zorganizowany bal z udziałem DJ Luca, który nasze przedszkole wygrało w konkursie na Facebooku. Przedszkolaki przebrane w kolory dinozaurów, bawiły się do największych dziecięcych hitów, ale i nie tylko.

Dzień Dinozaura rozpoczął także tydzień “Prehistorycznego świata” w naszym przedszkolu, podczas którego dzieci podczas zajęć uczestniczyły w przeróżnych aktywnościach związanych z tym tematem. Przedszkolaki zamieniły się paleontologów i razem z Paniami, odkrywały tajemnice prehistorii i dinozaurów. Były wybuchy wulkanów, wykopaliska, tworzenie własnych skamielin i wiele innych zadań!

Dzieciaki wykazały się ogromną wiedzą na temat dinozaurów i ich nazw, jednak według nich, niekwestionowanym królem dinozaurów jest Tyranozaur.

To był tydzień pełen wrażeń!

Pobierz Zdjęcia

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu