Wtorek 21 listopada 2023 był dla naszych przedszkolaków magicznym dniem, ponieważ wybrali się do zaczarowanej krainy baniek mydlanych! Wszystkie grupy z naszego przedszkola uczestniczyły w pokazie baniek mydlanych, przeprowadzonym przez “Bańki i Kolory”. Podczas pokazu dzieci zobaczyły wielkie i malutkie bańki, kwadratowe i takie wypełnione pachnącym dymem. Był bałwan z baniek i gąsienica. Pan prowadzący, […]

Wtorek 21 listopada 2023 był dla naszych przedszkolaków magicznym dniem, ponieważ wybrali się do zaczarowanej krainy baniek mydlanych! Wszystkie grupy z naszego przedszkola uczestniczyły w pokazie baniek mydlanych, przeprowadzonym przez “Bańki i Kolory”.

Podczas pokazu dzieci zobaczyły wielkie i malutkie bańki, kwadratowe i takie wypełnione pachnącym dymem. Był bałwan z baniek i gąsienica. Pan prowadzący, zrobił tak że bańką mydlaną dało się odbijać jak piłką, a nawet podpalał bańki na swoich dłoniach! Dzieci patrzyły z zapartym tchem i nagradzały Pana gromkimi brawami po każdej prezentacji. Po dzieciach było widać że są zachwycone, tym bardziej kiedy miały możliwość znalezienia się w ogromnej bańce! To dopiero była frajda!

Pokaz ten, nasze przedszkole wygrało w konkursie organizowanym przez “Bańki i Kolory” i z tego miejsca chcieliśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i sprawili naszym przedszkolakom wiele radości!

Dziękujemy!

 

Pobierz Zdjęcia

 

 

 

wakacje 2024

Ułatwienia dostępu